Kontakt oss

Fyll inn i feltene nedenfor for å sende oss en melding:

 

Sikkerhetskontroll

Kontaktinformasjon

FORUTs hovedkontor

FORUT, Solidaritetsaksjon for utvikling
Boks 300, 2803 Gjøvik

Besøksadresse: Roald Amundsens vei 1b

Tlf: 61 18 74 00
E-post: forut@forut.no
Nettsted: https://www.forut.no/

Avdelingskontor

Torggata 1, 0181 OSLO
.

Varsling / Whistleblowing

Klikk her for informasjon om varsling. / Click here for information about whistleblowing.
.

FORUTs ledelse og ansatte

Administrativ ledelse

Generalsekretær:
Ida Oleanna Hagen
Mobil: 992 47 320
E-post: ida@forut.no

Økonomi- og administrasjonsleder:
Lill Jørgensen
Mobil: 952 38 747
E-post: lill@forut.no

Utenlandssjef:
Ståle Stavrum
Mobil: 977 23 760
E-post: staale@forut.no

Kommunikasjonssjef:
Øyvind Strand Endal
Mobil: 938 22 529
E-post: oyvind@forut.no

Ansatte

Seniorrådgiver:
Øystein Bakke
Tlf: 416 22 135
E-post: oystein@forut.no

Kampanjekoordinator:
Jan Blom-Jensen
Tlf: 479 66 967
E-post: janbl@forut.no

Internasjonal programkoordinator:
Eva Braaten
Tlf: 930 40 988
E-post: eva@forut.no

Internasjonal programkoordinator:
Dag Endal
Tlf: 911 84 388
E-post: dag@forut.no

Internasjonal programkoordinator:
Christine Fabara
Tlf: 486 37 099
E-post: christine@forut.no

Internasjonal programkoordinator:
Ane Tosterud Holte
Tlf: 995 24 432
E-post: ane@forut.no

Seniorrådgiver:
Terje Heggernes
Tlf: 900 36 987
E-post: terje@forut.no

Internasjonal programkoordinator:
Elin Kjeldstadli Hatlestad
Tlf: 920 39 893
E-post: elin@forut.no

Internasjonal programkoordinator:
Malin Christina Irgens
Tlf: 908 98 435
E-post: malin@forut.no

Pedagogisk kampanjeprodusent (vikar):
Morten Lønstad
Tlf: 418 09 901
E-post: morten@forut.no

Kommunikasjons- og markedskoordinator:
Elisabeth Løvstad
Tlf: 414 37 002
E-post: elisabeth@forut.no

Kampanjekoordinator:
Bjørg Astri Slettum
Tlf: 976 54 697
E-post: bjorg@forut.no

Kampanjekoordinator:
Gry Thorleifsen
Tlf: 957 87 482
E-post: gry@forut.no

Pedagogisk kampanjeprodusent (permisjon):
Kirsten Bjerkestrand Tschudi

Styret

Kari Hagen, leder, tlf 907 49 021, e-post: karihagen57@gmail.com

Sten Magne Berglund, nestleder, e-post: sten.magne.berglund@gmail.com

Nils Johan Svalastog Garnes, styremedlem, e-post: njaadd@gmail.com

Geir Riise, styremedlem, e-post: geir.riise@legeforeningen.no

Stig Erik Sørheim, styremedlem, e-post: ses@actis.no

Ørnulf Thorbjørnsen, IOGT, e-post: oe-tho@online.no

Christina Babington, Juvente, e-post: christina@juvente.no

Cecilie Kristiansen, Juba, e-post: cecili2907@gmail.com

Elisabeth Løvstad, ansattes representant, e-post: elisabeth@forut.no

Varamedlemmer

Solgun Styve, 1. varamedlem, e-post: solgun.styve@asanefolk.no

Øyvind Kind Robertsen, 2. varamedlem, e-post: oyvindkind@outlook.com

Ståle Stavrum, ansattes varamedlem, e-post: staale.stavrum@forut.no

Kontaktinformasjon for FORUT internasjonalt

.

Partnere

RAHAMA

FORUT Building No 60/15, Sinthamany Pillayar, Kovil View, Vavuniya, Sri Lanka
Tlf: 00-94-777569917
E-post: rahama@sltnet.lk, mariks@forut.lk
Nettside: www.rahama.lk

FISD – Foundation for Innovative Social Development

No 39/15, Angampitiya Road, Ethulkotte, Kotte, Sri Lanka
E-post: champa@fisd.lk, shakya@fisd.lk
Nettside: www.fisd.lk

HLAD – Healthy Lanka Alliance for Development

No 58/19 School Lane, Nawala, Rajagirya, Sri Lanka
E-post: chamika@healthylanka.lk
Nettside: www.healthylanka.lk

FRIENDS – Forum for Rural Income and Environmental Development Services

2A Rajagiriya Gardens, Rajagirya, Sri Lanka
E-post : friends.bandula@gmail.com
Nettside: www.friends-lk.com

APSA – Association for Promoting Social Action

34, Annasandrapalya, Vimanapura Post, Bangalore 560 017, India
Tlf: 00-91-80-25232 749
E-post: projects@apsabangalore.org
Nettside: http://apsabangalore.org/

CWC – The Concerned for Working Children

303/2, L.B.Shastri Nagar, Vimanapura Post, Bangalore 560017, India
Tlf: 00-91-80-25234 611
E-post: cwc@pobox.com
Nettside: http://www.concernedforworkingchildren.org/

CWIN – Child Workers in Nepal

P.O. Box 4374, Kalimati, Kathmandu, Nepal
Tlf: 00-977-1-4282255/4278064
E-post: cwin@mos.com.np
Nettside: http://www.cwin.org.np/

FoRUT (Foundation for Rural and Urban Tranformation)

24E Main Motor Road, Congo Cross, Freetown, Sierra Leone
Tlf: 00-232-76-669678
E-post: info@forut.sl
Nettside: http://www.forut.sl/

Pikin To Pikin

13 Macdonald Street, Freetown, Western Area, Sierra Leone
Tlf: +232 766 462 20 / +23277702318
E-post: info@pikintopikin.org
Nettside: http://www.pikintopikin.org

Malawi Girl Guides Association (MAGGA)

P.O.Box 1264, Lilongwe, Malawi
Tlf: 265 88 732 916
E-post: buluwamphatso@yahoo.co.uk 

RDTA – Rural Development Tuki Association

Bhimeshwor Municipality-1, Charikot, Dolakha, Nepal
Phone: 977-049-421112
E-post: info@rdtadolakha.org

Samarbeidsorganisasjoner

Movendi International

Klara Södra Kyrkogata 20
SE-11152 Stockholm
Sverige
Tel. +46 73-338 93 97
Nettside: Movendi

Global Alcohol Policy Alliance

PO Box 6137, Wellesley Street, Auckland
New Zealand
Tel: +64 9 366 6136
E-post: gapa@globalgapa.org
Nettside: GAPA

ADIC Sri Lanka – Alcohol and Drugs Information Centre

No. 40/18 Park Road, Colombo 5, Sri Lanka
Tlf: 00-94-1-584416
E-post: adicc@sltnet.lk
Nettside: ADIC Sri Lanka

Drug Policy Futures (DPF)

E-post: getinvolved@drugpolicyfutures.org
Nettside: Drug Policy Futures

FORUTs eierorganisasjoner

IOGT

Torggata 1
0181 Oslo
Tlf: 23 21 45 80
E-post: iogt@iogt.no
Nettside: www.iogt.no

Juba
Torggata 1
0181 Oslo
Tlf. 993 59 080
E-post: juba@juba.org
Nettside: www.juba.org

Juvente
Torggata 1
0181 Oslo
Tlf: 23 21 45 50
E-post: juvente@juvente.no
Nettside: www.juvente.no