Kontakt oss

Fyll inn i feltene nedenfor for å sende oss en melding:

 

Sikkerhetskontroll


.

Kontaktinformasjon

FORUTs hovedkontor

FORUT, Solidaritetsaksjon for utvikling
Boks 300, 2803 Gjøvik

Besøksadresse: Roald Amundsens vei 1b

Tlf: 61 18 74 00
Fax: 61 18 74 01
E-post: forut@forut.no
Nettsted: https://www.forut.no/

Avdelingskontor:

Torggata 1, 0181 OSLO

Fax: 23 21 45 01
.

Varsling / Whistleblowing

Klikk her for informasjon om varsling. / Click here for information about whistleblowing.
.

FORUTs ledelse og ansatte

Her finner du kontaktinformasjon til administrativ ledelse, ansatte, styret og varamedlemmer.

Administrativ ledelse:
Generalsekretær: Ida Oleanna Hagen.
Tlf: 61 18 74 03, mobil: 992 47 320
e-post: ida.oleanna.hagen@forut.no
Økonomi- og administrasjonsleder: Lill Jørgensen.
Tlf: 61 18 74 09, mobil: 952 38 747
e-post: lill.jorgensen@forut.no
Utenlandssjef/International Programme Director: Ståle Stavrum.
Tlf: 61 18 74 07, mobil: 977 23 760
e-post: staale.stavrum@forut.no
Kommunikasjonssjef: Øyvind Strand Endal.
Tlf: 61 18 74 09, mobil: 938 22 529
e-post: oyvind@forut.no
Ansatte:
Øystein Bakke, seniorrådgiver, tlf. 416 22 135
e-post: oystein.bakke@forut.no
Jan Blom-Jensen, kampanjekoordinator, tlf. 479 66 967
e-post: jan.blom-jensen@forut.no
Trond Botnen (permisjon), internasjonal programkoordinator, tlf. 481 05 120
e-post: trond.botnen@forut.no
Kari Egge, internasjonal programkoordinator, tlf. 974 19 270
e-post: kari@forut.no
Hilde Ekeberg, internasjonal programkoordinator, tlf. 976 72 533
e-post: hilde.ekeberg@forut.no
Dag Endal, internasjonal programkoordinator, tlf. 911 84 388
e-post: dag.endal@forut.no
Marit Fjeldstad, personalsekretær, tlf. 467 92 778
e-post: marit.fjeldstad@forut.no
Terje Heggernes, seniorrådgiver, tlf. 900 36 987
e-post: terje.heggernes@forut.no
Elin Kjelstadli Hatlestad, internasjonal programkoordinator, tlf. 920 39 893
e-post: elin@forut.no
Elisabeth Løvstad, kommunikasjons- og markedskoordinator, tlf. 414 37 002
e-post: elisabeth@forut.no
Ingvar Midthun, seniorrådgiver, tlf. 990 42 564
e-post: ingvar@forut.no
Bjørg Astri Slettum, kampanjekoordinator, tlf. 976 54 697
e-post: bjorg@forut.no
Gry Thorleifsen, kampanjekoordinator, tlf. 957 87 482
e-post: gry.thorleifsen@forut.no
Kirsten Bjerkestrand Tschudi, pedagogisk kampanjeprodusent, tlf. 958 53 896
e-post: kirsten@forut.no
Styret
Kari Hagen, leder,
tlf 907 49 021,
e-post: karhagen@online.no
Sten Magne Berglund, nestleder,
e-post: sten.magne.berglund@gmail.com
Nils Johan Svalastog Garnes, styremedlem,
e-post: njaadd@gmail.com
Sonja Jacobsen, styremedlem,
e-post: sonjakjacobsen@outlook.com
Stig Erik Sørheim, styremedlem,
e-post: ses@actis.no
Pål Christian Roland, IOGT,
e-post: paa-r@online.no
Christina Babington, Juvente,
e-post: christina@juvente.no
Ida Braaten, Juba,
e-post: ida.braaten@juba.org
Elisabeth Løvstad, ansattes representant,
e-post: elisabeth@forut.no
Varamedlemmer
Liv Karin Slåttebrekk Stenberg, 1. varamedlem, e-post: livkarin2001@yahoo.no
Åse Schytte, 2. varamedlem, e-post: ase@asanefolk.no
Ståle Stavrum, ansattes varamedlem, e-post: staale.stavrum@forut.no

.

Kontaktinformasjon for FORUT internasjonalt

.

Partnere

RAHAMA

FORUT Building No 60/15, Sinthamany Pillayar, Kovil View, Vavuniya, Sri Lanka
Tlf: 00-94-777569917
rahama@sltnet.lk; mariks@forut.lk;
Internett:www.rahama.lk

FISD – Foundation for Innovative Social Development

No 39/15, Angampitiya Road, Ethulkotte, Kotte, Sri Lanka
champa@fisd.lk; shakya@fisd.lk
Internett: www.fisd.lk

HLAD – Healthy Lanka Alliance for Development

No 58/19 School Lane, Nawala, Rajagirya, Sri Lanka
chamika@healthylanka.lk;
Internett:www.healthylanka.lk

FRIENDS – Forum for Rural Income and Environmental Development Services

2A Rajagiriya Gardens, Rajagirya, Sri Lanka
E-post : friends.bandula@gmail.com
Internett:www.friends-lk.com

APSA – Association for Promoting Social Action

34, Annasandrapalya, Vimanapura Post, Bangalore 560 017, India
Tlf: 00-91-80-25232 749
E-post:  projects@apsabangalore.org
Internett:  http://apsabangalore.org/

CWC – The Concerned for Working Children

303/2, L.B.Shastri Nagar, Vimanapura Post, Bangalore 560017, India
Tlf: 00-91-80-25234 611
E-post: cwc@pobox.com
Internett: CWC

CWIN – Child Workers in Nepal (Concerned Centre)

P.O. Box 4374, Kalimati, Kathmandu, Nepal
Tlf: 00-977-1-4282255/4278064
E-post: info@cwin.org.np
Internett: CWIN

FoRUT (Foundation for Rural and Urban Tranformation)

24E Main Motor Road, Congo Cross, Freetown, Sierra Leone
Tlf: 00-232-76-669678
E-post: info@forut.sl
Internett: http://www.forut.sl/

Drug Fight Malawi

P O Box 424, Lilongwe – Malawi
265 999 930 740
E-post:  drugfightmw@yahoo.com

Malawi Girl Guides Association (MAGGA)

P.O.Box 1264, Lilongwe, Malawi
Tlf: 265 88 732 916
E-post: buluwamphatso@yahoo.co.uk   

RDTA – Rural Development Tuki Association

Bhimeshwor Municipality-1, Charikot, Dolakha, Nepal
Phone: 977-049-421112
Email:info@rdtadolakha.org
Internett: http://www.rdtadolakha.org/
.

Samarbeidsorganisasjoner

IOGT-NTO-rörelsens Internationella Institut

Gammelgårdsvägen 38, Box 12825
112 97 Stockholm
Sverige
Tel. 08-672 60 00
E-post: info.global@iogt.se
Internett: www.global.iogt.se

Global Alcohol Policy Alliance

Alliance House, 12 Caxton Street
London
SW1H 0QS
England
Tel: +44 (0) 207 222 4001
E-post: gapa@globalgapa.org
Internett: GAPA

ADIC Sri Lanka – Alcohol and Drugs Information Centre

No. 40/18 Park Road, Colombo 5, Sri Lanka
Tlf: 00-94-1-584416
E-post: adicc@sltnet.lk
Internett: ADIC Sri Lanka

 

FORUTs eierorganisasjoner

IOGT

Torggata 1
0181 Oslo
Tlf: 23 21 45 80
E-post: iogt@iogt.no
Internett: www.iogt.no

Juba
Torggata 1
0181 Oslo
Tlf. 993 59 080
E-post: juba@juba.org
Internett: www.juba.org

Juvente
Torggata 1
0181 Oslo
Tlf: 23 21 45 50
E-post: juvente@juvente.no
Internett: www.juvente.no