Kontakt oss

Fyll inn i feltene nedenfor for å sende oss en melding:

 

Sikkerhetskontroll

Kontaktinformasjon

FORUT, Solidaritetsaksjon for utvikling
Boks 300, 2803 Gjøvik

Besøksadresse: Roald Amundsens vei 1b

Tlf: 61 18 74 00
E-post: forut@forut.no

Avdelingskontor

Torggata 1, 0181 OSLO
.

Varsling / Whistleblowing

Klikk her for informasjon om varsling. / Click here for information about whistleblowing.
.

FORUTs ledelse og ansatte

Administrativ ledelse

Generalsekretær:
Ida Oleanna Hagen
Mobil: 992 47 320
E-post: ida@forut.no

Økonomi- og administrasjonsleder:
Lill Jørgensen
Mobil: 952 38 747
E-post: lill@forut.no

Utenlandssjef:
Ståle Stavrum
Mobil: 977 23 760
E-post: staale@forut.no

Kommunikasjonssjef:
Øyvind Strand Endal
Mobil: 938 22 529
E-post: oyvind@forut.no

Ansatte

Seniorrådgiver:
Øystein Bakke
Tlf: 416 22 135
E-post: oystein@forut.no

Kampanjekoordinator:
Jan Blom-Jensen
Tlf: 479 66 967
E-post: janbl@forut.no

Internasjonal programkoordinator:
Eva Braaten
Tlf: 930 40 988
E-post: eva@forut.no

Internasjonal programkoordinator:
Christine Fabara
Tlf: 486 37 099
E-post: christine@forut.no

Internasjonal programkoordinator:
Ane Tosterud Holte
Tlf: 995 24 432
E-post: ane@forut.no

Internasjonal programkoordinator:
Elin Kjeldstadli Hatlestad
Tlf: 920 39 893
E-post: elin@forut.no

Internasjonal programkoordinator:
Hannah Hills
Tlf: 486 37 676
E-post: hannah@forut.no

Seniorrådgiver:
Ingvar Midthun
Tlf: 990 42 564
E-post: ingvar@forut.no

Kampanjekoordinator:
Bjørg Astri Slettum
Tlf: 976 54 697
E-post: bjorg@forut.no

Kampanjekoordinator:
Gry Thorleifsen
Tlf: 957 87 482
E-post: gry@forut.no

Pedagogisk kampanjeprodusent:
Kirsten Bjerkestrand Tschudi
Tlf: 958 53 896
E-post: kirsten@forut.no

Kampanjekoordinator:
Therese Vangstad
Tlf: 480 48 636
E-post: therese@forut.no

Styret

Kari Hagen, leder, tlf 907 49 021, e-post: karihagen57@gmail.com
Sten Magne Berglund, nestleder, e-post: sten.magne.berglund@gmail.com
Nils Johan Svalastog Garnes, styremedlem, e-post: njaadd@gmail.com
Geir Riise, styremedlem, e-post: geir.riise@hmslegen.no
Stig Erik Sørheim, styremedlem, e-post: ses@actis.no
Ørnulf Thorbjørnsen, IOGT, e-post: oe-tho@online.no
Sarah Fabricius Jul-Rasmussen, Juvente, e-post: sarah@juvente.no
Katrine Engen, Juba, e-post: katrine@juba.org
Therese Vangstad, ansattes representant, e-post: therese@forut.no

Varamedlemmer

Solgun Styve, 1. varamedlem, e-post: solgun.styve@asanefolk.no
Øyvind Kind Robertsen, 2. varamedlem, e-post: oyvindkind@outlook.com
Eva Braaten, ansattes varamedlem, e-post: eva@forut.no

FORUTs partnerorganisasjoner

Nepal

Child Workers in Nepal (CWIN)
Rural Development Tuki Association (RDTA) 

Sri Lanka

Recovery and Humanitarian Action Management Agency (RAHAMA) 
Forum for Rural Income and Environmental Development Services (FRIENDS)
Foundation for Innovative Social Development (FISD) 
Healthy Lanka Alliance for Development (HLAD) 

India

Association for Promoting Social Action (APSA)  
The Concerned for Working Children (CWC) 

Sierra Leone

Forum for Rural and Urban Transformation (FoRUT) 
Pikin-to-Pikin

Malawi

Malawi Girl Guides Association (MAGGA)  
Kirkens Nødhjelp Malawi

Zambia

Serenity Harm Reduction Programme Zambia (SHARPZ)
Kirkens Nødhjelp Zambia

Nettverk og regionale partnere

Global Alcohol Policy Alliance (GAPA)
West African Alcohol Policy Alliance (WAAPA)
South African Alcohol Policy Alliance (SAAPA)
Drug Policy Futures (DPF)
Movendi International