Kontakt oss

Fyll inn i feltene nedenfor for å sende oss en melding:

 

Sikkerhetskontroll


.

Kontaktinformasjon

FORUTs hovedkontor

FORUT, Solidaritetsaksjon for utvikling
Boks 300, 2803 Gjøvik

Besøksadresse: Roald Amundsens vei 1b

Tlf: 61 18 74 00
Fax: 61 18 74 01
E-post: forut@forut.no
Nettsted: https://www.forut.no/

Avdelingskontor:

Torggata 1 0181 OSLO

Fax: 23 21 45 01

Øystein Bakke
Tlf: 416 22 135
E-post: oystein.bakke@forut.no

Dag Endal
Tlf. 911 84 388
E-post: dag.endal@forut.no

Trond Botnen
Tlf. 481 05 120
E-post: trond.botnen@forut.no

Ressurssider om Alcohol, Drugs and Development
.

FORUTs ledelse og ansatte

Her finner du kontaktinformasjon til administrativ ledelse, ansatte, styret og varamedlemmer.

Administrativ ledelse:
Generalsekretær: Morten Lønstad.
Tlf: 61 18 74 03, mobil: 418 09 901
epost: morten.lonstad@forut.no
Økonomi- og administrasjonsleder: Lill Jørgensen.
Tlf: 61 18 74 09, mobil: 952 38 747
e-post: lill.jorgensen@forut.no
Utenlandssjef/International Programme Director: Ståle Stavrum.
Tlf: 61 18 74 07, mobil: 977 23 760
e-post: staale.stavrum@forut.no
Kommunikasjonssjef: Øyvind Strand Endal.
Tlf: 61 18 74 11, mobil: 938 22 529
e-post: oyvind@forut.no
Ansatte:
Jorid Almås, internasjonal programkoordinator, tlf. 970 11 349
epost: jorid.almaas@forut.no
Trond Botnen, internasjonal programkoordinator, tlf. 481 05 120
epost: trond.botnen@forut.no
Øystein Bakke, seniorrådgiver, tlf. 416 22 135
epost: oystein.bakke@forut.no
Jan Blom-Jensen, kampanjekoordinator, tlf. 479 66 967
epost: jan.blom-jensen@forut.no
Elisabeth Løvstad, kommunikasjons- og markedskoordinator, tlf. 414 37 002
epost: elisabeth@forut.no
Hilde Ekeberg, internasjonal programkoordinator, tlf. 976 72 533
epost: hilde.ekeberg@forut.no
Dag Endal, internasjonal programkoordinator, tlf. 911 84 388
epost: dag.endal@forut.no
Marit Fjeldstad, personalsekretær, tlf. 467 92 778
epost: marit.fjeldstad@forut.no
Terje Heggernes, seniorrådgiver, tlf. 900 36 987
epost: terje.heggernes@forut.no
Katarina Hummervoll Nordanger, kampanjekoordinator, tlf. 949 86 460
epost: katarina.nordanger@forut.no
Bjørg Astri Slettum, kampanjekoordinator, tlf. 976 54 697
epost: bjorg@forut.no
Gry Thorleifsen, kampanjekoordinator, tlf. 957 87 482
epost: gry.thorleifsen@forut.no
Kirsten Bjerkestrand Tschudi, pedagogisk kampanjeprodusent, tlf. 958 53 896
epost: kirsten@forut.no
Styret
Paul Henrik Kielland, styreleder,
tlf 950 00 970
epost: paul.henrik.kielland@tromso.kommune.no
Kari Hagen, nestleder,
tlf 907 49 021,
epost: karhagen@online.no
Martin Strand, styremedlem,
tlf  970 27 848
epost: martin.strand@juvente.no
Dankert Vedeler, styremedlem,
tlf 917 48 216,
epost: dvedeler@online.no
Liv Karin Slåttebrekk Stenberg, styremedlem,
tlf 926 61 556
epost: livkarin2001@yahoo.no
Hanne Gade Ringdal, IOGT,
tlf 917 72 037 ,
epost: hanne.ringdal@gmail.com
Øyvind Kind Robertsen, Juvente,
tlf 988 87 882
epost: oyvind@juvente.no
Ida Braaten, Juba,
tlf 971 93 885,
epost: ida.braaten@juba.org
Elisabeth Løvstad, ansattes representant,
tlf 414 37 002
epost: elisabeth@forut.no
Varamedlemmer
Maria Elizabet Aspen, 1. varamedlem, tlf 932 65 719, epost: mariae@juvente.no
Sonja Jacobsen, 2. varamedlem
Ståle Stavrum, ansattes varamedlem, tlf 977 23 760, epost: staale.stavrum@forut.no

.

Kontaktinformasjon for FORUT internasjonalt

.

Partnere

RAHAMA

FORUT Building No 60/15, Sinthamany Pillayar, Kovil View, Vavuniya, Sri Lanka
Tlf: 00-94-777569917
rahama@sltnet.lk; mariks@forut.lk;
Internett:www.rahama.lk

FISD – Foundation for Innovative Social Development

No 39/15, Angampitiya Road, Ethulkotte, Kotte, Sri Lanka
champa@fisd.lk; shakya@fisd.lk
Internett: www.fisd.lk

HLAD – Healthy Lanka Alliance for Development

No 58/19 School Lane, Nawala, Rajagirya, Sri Lanka
chamika@healthylanka.lk;
Internett:www.healthylanka.lk

FRIENDS – Forum for Rural Income and Environmental Development Services

2A Rajagiriya Gardens, Rajagirya, Sri Lanka
E-post : friends.bandula@gmail.com
Internett:www.friends-lk.com

APSA – Association for Promoting Social Action

34, Annasandrapalya, Vimanapura Post, Bangalore 560 017, India
Tlf: 00-91-80-25232 749
E-post:  projects@apsabangalore.org
Internett:  http://apsabangalore.org/

CWC – The Concerned for Working Children

303/2, L.B.Shastri Nagar, Vimanapura Post, Bangalore 560017, India
Tlf: 00-91-80-25234 611
E-post: cwc@pobox.com
Internett: CWC

CWIN – Child Workers in Nepal (Concerned Centre)

P.O. Box 4374, Kalimati, Kathmandu, Nepal
Tlf: 00-977-1-4282255/4278064
E-post: info@cwin.org.np
Internett: CWIN

FoRUT (Foundation for Rural and Urban Tranformation)

24E Main Motor Road, Congo Cross, Freetown, Sierra Leone
Tlf: 00-232-76-669678
E-post: info@forut.sl
Internett: http://www.forut.sl/

Drug Fight Malawi

P O Box 424, Lilongwe – Malawi
265 999 930 740
E-post:  drugfightmw@yahoo.com

Malawi Girl Guides Association (MAGGA)

P.O.Box 1264, Lilongwe, Malawi
Tlf: 265 88 732 916
E-post: buluwamphatso@yahoo.co.uk   

RDTA – Rural Development Tuki Association

Bhimeshwor Municipality-1, Charikot, Dolakha, Nepal
Phone: 977-049-421112
Email:info@rdtadolakha.org
Internett: http://www.rdtadolakha.org/
.

Samarbeidsorganisasjoner

IOGT-NTO-rörelsens Internationella Institut

Gammelgårdsvägen 38, Box 12825
112 97 Stockholm
Sverige
Tel. 08-672 60 00
E-post: info.global@iogt.se
Internett: www.global.iogt.se

Global Alcohol Policy Alliance

Alliance House, 12 Caxton Street
London
SW1H 0QS
England
Tel: +44 (0) 207 222 4001
E-post: gapa@globalgapa.org
Internett: GAPA

ADIC Sri Lanka – Alcohol and Drugs Information Centre

No. 40/18 Park Road, Colombo 5, Sri Lanka
Tlf: 00-94-1-584416
E-post: adicc@sltnet.lk
Internett: ADIC Sri Lanka

FORUTs eierorganisasjoner

IOGT

Torggata 1
0181 Oslo
Tlf: 23 21 45 80
E-post: iogt@iogt.no
Internett: www.iogt.no

Juba
Postadresse: Abels gate 5, 7030 Trondheim
Kontoradresse: Professor Brochs gate 8A, 7030 Trondheim
Tlf. 993 59 080
E-post: juba@juba.org
Internett: www.juba.org

Juvente
Torggata 1
0181 Oslo
Tlf: 23 21 45 50
E-post: juvente@juvente.no
Internett: www.juvente.no